Grafika zajawki
w

Wypełniony dobrą energią, serduszkami i słodyczą tydzień zamykamy wraz z piątkiem 13go, dniem dbania o siebie, a my zajmowaliśmy się tym nie tylko dziś, ale już od poniedziałku. Z przejęciem pracowaliśmy nad naszym pierwszym integracyjnym wydarzeniem, na które zaprosiliśmy Przyjaciół z Kątów, zabawa była przednia! Ale o tym opowiemy w osobnym poście 😉 Planowaliśmy na ten szczególny dzień, jak wykonać dekoracje, które sprawią, że nasz Dom zamieni się w karnawałową salę balową, więc w ruch poszły nożyczki, bibuła i kreatywne pomysły a efekty stały się powodem satysfakcji i zbijanych piąteczek z pięknie wykonanej pracy😊 Żeby nie zabrakło nam kondycji, ćwiczyliśmy taneczne kroki, sekwencje ruchowe, które tak nas porwały, że już nie tylko na sali rehabilitacji, ale wszędzie gdzie znaleźliśmy kawałek podłogi i czasu, poddawaliśmy się muzyce. W tym tygodniu, kiedy każda refleksja krąży wokół rzeczy ważnych, bliskich nam osób i różnych rodzajów miłości, rozmawialiśmy o tym wszystkim, co dla nas istotne, a ludzi, szczególnych naszym sercom, chcieliśmy obdarować miłością, ukrytą w kartce, nad którą pracowaliśmy. Na biblioterapii wybraliśmy się w chłodną podróż do świata Inuitów, ale nie wpłynęło to na gorącą atmosferę naszych zajęć. Nie można zapomnieć o miłości, wkładanej w codzienne aromatyczne potrawy, którymi obdarza nas pracownia kulinarna, najpierw porywając nas na zakupy, by następnie zabierać nasze zmysły w niesamowity świat smaków, kształtów, kolorów i struktur. Przy tych wszystkich aktywnych dniach, pamiętaliśmy by cieszyć się z drobnych rzeczy, które budują przecież piękną całość: uśmiechów, życzliwości, gestów, zabawy, które uprzyjemniają wspólny czas. Oczywiście pamiętaliśmy, jak zawsze o dbaniu o nasze przestrzenie, treningach higienicznych, stałych punktach programu, porządkujących każdy dzień. Świętowania nie zabrakło nam także przy okazji urodzin jednego z podopiecznych, dlatego też głośne „Sto lat” wypełniło nasz Dom a witaminowa sałatka urodzinowa było kropką nad i niespodzianek. A takową sprawił nam jeden z podopiecznych, który zadbał o piękne róże, zarówno dla koleżanek i kolegów, jak i dla kadry z okazji Walentynek. Serca nam szybciej zabiły ze wzruszenia😊 Mówi się, że miłość to nie tylko trzymanie się za ręce. To bycie wsparciem, gdy świat wydaje się zbyt trudny, i wspólne świętowanie każdej, nawet najmniejszej radości, a my właśnie tym zajmujemy się, będąc razem i tego życzymy wszystkim! Do zobaczenia 😊

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29
Zdjęcie 30
Zdjęcie 31
Zdjęcie 32
Zdjęcie 33
Zdjęcie 34
Zdjęcie 35
Zdjęcie 36
Zdjęcie 37
Zdjęcie 38
Zdjęcie 39
Zdjęcie 40
Zdjęcie 41
Zdjęcie 42
Zdjęcie 43
Zdjęcie 44
Zdjęcie 45
Zdjęcie 46
Zdjęcie 47
Zdjęcie 48
Zdjęcie 49
Zdjęcie 50
Zdjęcie 51
Zdjęcie 52
Zdjęcie 53
Zdjęcie 54
Zdjęcie 55
Zdjęcie 56
Zdjęcie 57
Zdjęcie 58
Zdjęcie 59
Zdjęcie 60
Zdjęcie 61
Zdjęcie 62
Zdjęcie 63
Zdjęcie 64
Zdjęcie 65
Zdjęcie 66
Zdjęcie 67