Grafika zajawki
w

Dzień dobry Kochani! Piątek zmierza ku końcowi, zatem czas na pierwsze z naszych licznych podsumowań 🙂 A jest o czym opowiadać, gdyż za nami szczególny dzień ! 29.01.2026 r. odbyło się uroczyste otwarcie Filii w Siechnicach Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Kątach Wrocławskich. Cieszymy się, że mogliśmy gościć w naszych progach tak wiele osób, które chciały poznać nas, zobaczyć nasze wnętrza i posłuchać o tym wyjątkowym miejscu 🙂 Wiele pracy włożyliśmy, żeby pięknie spędzić ten wspólny czas i jesteśmy dumni, że usłyszeliśmy tak mnóstwo ciepłych słów, które dodają skrzydeł. A te przydadzą nam się w codziennej pracy 🙂 Spotkanie podopiecznych z naszej siedziby głównej i filii było ogromnym przeżyciem i początkiem świetnej zabawy, tak czujemy 😃 Mimo, że żyliśmy w tym tygodniu tym jakże ważnym wydarzeniem, to znaleźliśmy czas na inne zajęcia. W pracowni rehabilitacji nabieraliśmy pozytywnej energii podczas ćwiczeń, pracownia arteterapii tworzyła m.in cudowne kwiaty origami, przyzywając wiosnę 🙂 Były pierwsze tańce, śpiewy, czas na treningi higieniczne, skrupulatnie wykonywane prace z diamentowymi obrazami czy skupienie podczas układania puzzli. Pracownia kulinarna rozpieszczała nasze zmysły wspaniałymi daniami a śladami psychologa podążał uśmiech, który towarzyszył nam przez cały ten czas 🙂 Teraz chwila na odpoczynek, weekendowe ładowanie baterii by od poniedziałku wrócić w pełni sił do kolejnych niesamowitych spotkań ! Do zobaczenia 🙂

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29