Dzień dobry Kochani! Piątek zmierza ku końcowi, zatem czas na pierwsze z naszych licznych podsumowań
A jest o czym opowiadać, gdyż za nami szczególny dzień ! 29.01.2026 r. odbyło się uroczyste otwarcie Filii w Siechnicach Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Kątach Wrocławskich. Cieszymy się, że mogliśmy gościć w naszych progach tak wiele osób, które chciały poznać nas, zobaczyć nasze wnętrza i posłuchać o tym wyjątkowym miejscu
Wiele pracy włożyliśmy, żeby pięknie spędzić ten wspólny czas i jesteśmy dumni, że usłyszeliśmy tak mnóstwo ciepłych słów, które dodają skrzydeł. A te przydadzą nam się w codziennej pracy
Spotkanie podopiecznych z naszej siedziby głównej i filii było ogromnym przeżyciem i początkiem świetnej zabawy, tak czujemy
Mimo, że żyliśmy w tym tygodniu tym jakże ważnym wydarzeniem, to znaleźliśmy czas na inne zajęcia. W pracowni rehabilitacji nabieraliśmy pozytywnej energii podczas ćwiczeń, pracownia arteterapii tworzyła m.in cudowne kwiaty origami, przyzywając wiosnę
Były pierwsze tańce, śpiewy, czas na treningi higieniczne, skrupulatnie wykonywane prace z diamentowymi obrazami czy skupienie podczas układania puzzli. Pracownia kulinarna rozpieszczała nasze zmysły wspaniałymi daniami a śladami psychologa podążał uśmiech, który towarzyszył nam przez cały ten czas
Teraz chwila na odpoczynek, weekendowe ładowanie baterii by od poniedziałku wrócić w pełni sił do kolejnych niesamowitych spotkań ! Do zobaczenia ![]()