Drodzy Miłośnicy naszego Domu! Kończymy ten intensywny, roboczy tydzień terapeutyczny i, mówiąc krótko: to był absolutny hit! 💥Za nami nasze wielkie, coroczne święto – Piknik Rodzinny! Czy może być coś ważniejszego? No jasne, że nie! Szczególnie że siły połączyliśmy z fantastyczną ekipą z Siechnic. Zabawa była przednia! Jeśli jeszcze nie widzieliście fotorelacji, koniecznie nadróbcie zaległości w osobnym poście – te uśmiechy mówią same za siebie! Myślicie, że po tym wszystkim wrzuciliśmy na luz? Skądże! Od razu ruszyliśmy z przygotowaniami do kolejnego wyzwania: Powiatowo-Gminnego Pikniku Rodzinnego w Dobrzykowicach. Cudownie jest się integrować, spotykać i wspólnie szaleć. Tych wspomnień i zakwasów od śmiechu nie zabierze nam nikt! A szczegółami z Dobrzykowic zasypiemy Was już niedługo😊. Żebyście nie myśleli, że tylko odpoczywaliśmy – w tym tygodniu nie zmarnowaliśmy ani minuty! Próby, śpiewy, tańce i recytacje – szlifowaliśmy formę do perfekcji! W przerwach od tańca dzielnie uzupełnialiśmy tematyczne karty pracy. Pamięć przecież sama się nie wyćwiczy! Poza tym mini-zawody sportowe, gry i spacery „łapały” każdy promyk słońca. Na koniec mały sekret – nasze podniebienia były w tym tygodniu w siódmym niebie. Jedzenie było tak smaczne, że wybór jednego "Króla Dań" okazał się niemożliwy. Dziękujemy, że jesteście z nami! Trzymajcie kciuki za jutro, życzymy wszystkim udanej zabawy i... do zobaczenia na piknikowym szlaku!

 

https://www.facebook.com/share/p/18o2FfiBFg/